O FIRMIE

 

Relokacja, przeniesienie maszyn, rozładunki i załadunki kontenerów morskich oraz maszyn

 

Nasza firma wykonuje usługi związane z relokacją, przeniesieniem maszyn i linii produkcyjnych zarówno w obrębie jednego zakładu, jak i pomiędzy zakładami. Posiadamy doświadczenie i wiedzę specjalistyczną, która pozwala nam przeprowadzać prace w sposób bezpieczny dla samych urządzeń, pracowników, jak i całej infrastruktury zakładowej.

 

 

Profesjonalizm i bezpieczeństwo


Nasze działania rozpoczynamy od poznania oczekiwań naszych Klientów. Przeprowadzamy wstępne rozpoznanie dotyczące charakterystyki maszyn, urządzeń lub linii produkcyjnych, a także otoczenia. Następnie wykonujemy szczegółowy plan wszystkich etapów przeniesienia, relokacji maszyn. Uwzględniamy w nim dokładny harmonogram prac, jakie będą przeprowadzane przez nasz zespół, po czym przekazujemy go do wglądu Klientowi, aby miał możliwość weryfikacji i nadzoru naszych działań relokacyjnych.

 

 

Indywidualne podejście


Zdajemy sobie sprawę z faktu, że każda relokacja maszyn ma inny charakter. Z tego powodu podchodzimy do zleceń w sposób indywidualny zapewniając najwyższą skuteczność i sprawność całego procesu. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym oraz wiedzą specjalistów w dziedzinach elektryki, hydrauliki i pneumatyki. Dzięki temu możemy oferować tak szeroki zakres usług w zakresie relokacji, przeniesienia maszyn: demontaż maszyn, przeniesienie maszyn, transport, załadunek i rozładunek maszyn, montaż przemysłowy. W naszej ofercie znajdują się również usługi, które wymagają wykorzystania dodatkowych rozwiązań technicznych w postaci sprzętu ciężkiego m.in. dźwigów samojezdnych, specjalistycznych suwnic, czy wózków widłowych - np. rozładunki i załadunki kontenerów morskich.

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Mechatech Sp. z o.o., siedziba: Piekarska 1-3, 41-506 Chorzów.