RELOKACJE

Transport, przemieszczenie maszyn. Montaż oraz demontaż maszyn przemysłowych.

Spółka MECHATECH specjalizuje się w przemieszczeniach maszyn, urządzeń oraz linii produkcyjnych na terenie całej Polski i Europy. Przed przystąpieniem do wykonania zlecenia cały proces jest zaplanowany od początku do końca. Stworzenie pełnego harmonogramu prac, jak również stały nadzór naszego kierownika robót nad powierzonymi pracami podczas realizacji projektów zapewnia naszym Klientom możliwość monitorowania prac, czuwania nad ich postępem, jak również komfort i poczucie bezpieczeństwa za dane zlecenie.

 

Nasza oferta obejmuje montaż (oraz demontaż maszyn) jak i przemieszczenie maszyn i urządzeń do 70 ton niepodzielnego ładunku wraz z ich transportem do miejsca docelowego przy użyciu żurawi samojezdnych o odpowiednim udźwigu, wózków widłowych oraz zestawów rolek transportowych o odpowiedniej nośności.

 

Oferujemy między innymi:

 

  • Wizja lokalna, po której przedstawiamy ofertę wraz z opisem.

  • Kompleksowa obsługa logistyczna – stały kontakt z klientem.

  • Przemieszczenie maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych wewnątrzzakładowo, międzyzakładowo.

  • Demontaż maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych w zakresie mechanicznym, elektrycznym i pneumatyki.

  • Montaż przemysłowy maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych w zakresie mechanicznym, elektrycznym i pneumatyki.

  • Pozycjonowanie, kotwienie oraz poziomowanie maszyn, jak również podłączenie mediów oraz uruchamianie maszyn.

  • Rozładunek maszyn ze środka transportu oraz załadunek maszyn i urządzeń na środki transportu.

  • Drogowy normatywny oraz nienormatywny transport maszyn na terenie Polski i Europy wraz z pełnym przygotowaniem ładunku do transportu, tj. min.: pakowanie, mocowanie, zabezpieczenie, przemieszczenie maszyn.

  • Organizowanie transportu morskiego oraz lotniczego - załadunek kontenerów morskich i ich rozładunek.

  • Wykonanie skrzyń transportowych bądź palet pod kątem transportu morskiego z drewna fitosanitarnego z certyfikatem ISPM-15.

 

 

Demontaż maszyn


   Po opracowaniu szczegółowego planu przystępujemy do prac, których celem jest demontaż pojedynczych lub zespołów maszyn. Wszystkie czynności przeprowadzane są w oparciu o rygorystyczne zasady bezpieczeństwa. Zespół zajmujący się demontażem maszyn, a nawet całych linii produkcyjnych, tworzą specjaliści w dziedzinach elektryki, pneumatyki i hydrauliki. Już na etapie demontażu przygotowujemy maszyny do kolejnego kroku, jakim jest transport i ich montaż w miejscu docelowym.

 

 

Transport maszyn


   Do zakresu naszych usług leży również kompleksowa organizacja transportu maszyn drogą lądową, morską lub lotniczą. Zajmujemy się nie tylko samym wykonawstwem, lecz również wszelką dokumentacją związaną z transportem maszyn lub linii produkcyjnych. Wykorzystujemy technologie, które zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wykonujemy m.in. skrzynie transportowe bądź palety pod kątem transportu morskiego z drewna fitosanitarnego z certyfikatem ISPM-15. Nasza firma oferuje niezwykle konkurencyjne stawki w zakresie załadunku i rozładunku kontenerów morskich oraz transportu ponadgabarytowego.

 

 

Montaż przemysłowy


    Nasza firma posiada ogromne doświadczenie w montażu przemysłowym maszyn wykorzystując wiedzę, doświadczenie tworzących zespół specjalistów oraz najnowszej technologii. W zakresie naszych usług montazu przemysłowego znajdują się pozycjonowanie, kotwienie oraz poziomowanie maszyn, jak również podłączenie mediów oraz asysta przy uruchamianiu maszyn. Wykonujemy także pomiary geometryczne maszyn oraz urządzeń.

 

Instalacje technologiczne

 

    Firma Mechatech oferuję usługi w zakresie wykonania Instalacji Przemysłowych/Technologicznych począwszy od wykonania projektu, dostawę materiałów oraz montaż i uruchomienie. Zakres naszych usług w tym obszarze obejmuję: Instalacje Pneumatyczne, Instalacje Hydrauliczne, Instalacje elektryczne jak również wykonanie tras kablowych, wykonanie pomiarów maszyn oraz urządzeń.

 

 

 

Pakowanie do transportu morskiego, budowa skrzyń, Pakowanie Eksportowe

 

     Firma Mechatech specjalizuje się w budowie skrzyń do transportu drogowego oraz morskiego. Nasze skrzynie budowane są pod wymiar z drewna fitosanitarnego certyfikowanego ISPM-15. Nasza oferta obejmuję również pakowanie maszyn oraz urządzeń przemysłowych do transportu morskiego, do zabezpieczenia ładunku stosujemy głownie folię barierową zgrzewaną, folię stretch oraz folię termokurczliwą. Abyśmy mieli pewność, że ładunek po dotarciu do miejsca docelowego zostanie dostarczony wolny od korozji, stosujemy pochłaniacze wilgoci.

 

 

 

 

Usługi elektryczne

 

 

     Niezależnie od tego, czy potrzebujesz naszej pełnej gamy usług instalacji elektrycznych, od budowy i planowania po instalacje niskonapięciowe i elektryczne, czy też pojedynczej usługi, możesz polegać na naszym niezrównanym profesjonalizmie i obsłudze klienta. Wykonujemy Instalacje elektryczne w budynkach wolnostojących, mieszkaniach, ogródkach działkowych, garażach jak również w budynkach użyteczności publicznej jak szpitale, biura, sklepy, szkoły a także w zakresie przemysłowym jak zakłady produkcyjne, fabryki itd. Nasza oferta obejmuję między innymi wykonanie pomiarów elektrycznych instalacji zakończoncyh sporządzeniem protokołu, montaż rozdzielnic elektrycznych, instalacji alarmowych, domofonów oraz wideo domofonów, Instalacji oświetleniowych, instalacji LED, montaż sprzętu AGD i RTV, doradztwo w zakresie instalacji, usuwanie awarii itp.

 

 

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Mechatech Sp. z o.o., siedziba: Piekarska 1-3, 41-506 Chorzów.