Rozbiórki przemysłowe

Rozbiórki przemysłowe

Wychodząc naprzeciw Naszym klientom jak również zapotrzebowaniu rynku poszerzamy wachlarz Naszych usług o rozbiórki przemysłowe, w krajach Unii Europejskiej oraz Skandynawii.

Wykonujemy rozbiórki, likwidacje i demontaże głównie linii produkcyjnych, pojedynczych maszyn lub całych parków maszynowych, wszelkiego rodzaju kotłów, zbiorników, silosów itp., urządzeń dźwigowych np. suwnic, jak również szeroko rozumianej infrastruktury przemysłowej.

Nasza usługa kierowana jest do firm działających we wszystkich sektorach przemysłu.

Zakres oferowanej usługi jest dopasowywany indywidualnie do zapotrzebowania danego klienta. Podczas spotkania technicznego opracujemy optymalne rozwiązanie dla danego zadania jak również opracujemy harmonogram prac dopasowany do potrzeb Zamawiającego

Przykładowe czynności wykonywane podczas zlecenia:

  • Przepompowanie, odpompowanie cieczy tj. oleje, chłodziwa itp.
  • Dostosowanie wielkości odpadów metalowych poprzez cięcie Acetylenowo-Tlenowe
  • Segregacja, sortowanie zdemontowanych elementów zgodnie z BDO
  • Ważenie powstałych elementów oraz załadunki na środki transportu np. kontenery
  • Organizacja utylizacji poszczególnych frakcji
  • Prace budowalne umożliwiające realizację zlecenia

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Mechatech Sp. z o.o., siedziba: Piekarska 1-3, 41-506 Chorzów.