Realizations

RELOKACJA AUTOKLAWU O WADZE 40 TON

Odłączenie mediów od Autoklawu, hydrauliczne uniesienie, wyprowadzenie Autoklawu z fundamentu na halę. Obrócenie autoklawu o 180 stopni, ponowne wprowadzenie na fundament oraz podłączenie.


ROZŁADUNEK ORAZ MONTAŻ ŚRUTOWNICY PRZELOTOWEJ W ZABRZU

Rozładunek, posadowienie na fundamencie, montaż mechaniczny wraz z podłączeniem mediów do maszyny. Uruchomienie.


KOMPLEKSOWA RELOKACJA LINII SPAWALNICZEJ Z CZECH DO POLSKI

Kompleksowa relokacja linii spawalniczej z miejscowości Slany w Czechach do Niepołomic w Polsce. Zadanie polegało na demontażu stołów spawalniczych, dwóch obrotnic oraz spawarki wraz z podtorzem,załadunek na środki transportu, transport ponadnormatywny do Polski wraz z rozładunkiem oraz montaż wszystkich urządzeń wraz z podłączeniem mediów do maszyn i urządzeń oraz uruchomienie.


ZABEZPIECZENIE MASZYNY DO FRACHTU MORSKIEGO W ŻORACH

Wykonanie skrzyń z drewna fitosanitarnego, umieszczenie maszyny w skrzyni, zabezpieczenie folią barierową oraz pochłaniaczami wilgoci oraz załadunek do kontenera morskiego i zasztauowanie.


Relokacja Autoklawu o wadze 80 ton

Relokacja Autoklawu o wadze około 80 ton, w tym: Wprowadzenie Autoklawu do hali, ustawienie przed fundamentem, posadowienie przy użyciu suwnicy hydraulicznej na fundamencie.


Rozładunek oraz wprowadzenie do hali wtryskarki o wadze 50 ton - Czechowice Dziedzice

Rozładunek oraz wprowadzenie do hali wtryskarki o wadze 50 ton - Czechowice Dziedzice 


Erection and loading

Erection and loading onto the means of transport an injection molding machine weighing 32.5 tons as well as unloading and introducing a new injection molding machine of the same weight to the warehouse - Czechowice Dziedzice.


Relocation of a 16-ton press with vertical positioning and placement in the final destination Błonie.

  


Disassembly, transport and assembly of a band saw from Poland to Denmark.

  


Relocation of cartoning machines from level 0 to the first and second floor.

.


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Mechatech Sp. z o.o., siedziba: Piekarska 1-3, 41-506 Chorzów.